Kdo jsem

Vzpomínám, že už jako malá jsem tuhle otázku neuměla zodpovědět. Nicméně teď už malinko starší se o to pokusím😊)))

Můj život započal jedné lednové hluboké noci. Chtěla jsem to, potřebovala jsem to. Bylo to dřív a neobešlo se to bez následků. Určitá centra v mozku se poškodila. Hybnost mého těla je v nerovnováze. Nicméně byla tím pro můj život vytvořena rovnováha, i když na první pohled to tak vůbec nemusí vypadat. Svůj život, mohlo by se zdát, jsem od začátku pojala dost zoufale. Jedna chyba střídala druhou. Hluboké pochybnosti uvrhly mou duši do hluboké nicoty a ztráty vlastní osobnosti. Nic nevycházelo, všechno bylo špatně. Puberta – to období bylo jako horská dráha. Základní škola byl boj o to, že je mým právem být normální.  Nevyhnula se mi šikana, špatné známky, smutek nad tím, že mi nikdo nerozumí. Dokonce ani vlastní rodina. Prostě outsider. I takhle to může vypadat, když prostě věříte, že jste se neměli narodit, neboť jste tím všem zkomplikovali život.

Jak to pokračovalo? Studovala jsem školu, která mi byla určena. Odmaturovala, i když to bylo dost nahnuté, protože ani zde se mi nevyhnula tréma. Tréma, která vás paralyzuje natolik, že i když víte a jste připraveni, tréma je silnější a vaše energie, která říká, jsi k ničemu má sílu, která nikdy nespí.

Toto jsou dvě dámy, které jsem si vzala při narození k srdci, abych pro ně mohla žít a překonat je 😊. Závazky se přeci mají plnit.

Narození synů u mě vyvolalo přerod. Byla jsem probuzena. Začala jsem opět psát. Sice jsem se o to dělila jen s lidmi, kterým jsem věřila, ale byl to první krok. Vesmír mi do ruky zapůjčil pastelky a učil mě pracovat s barvou a energií. Objevil se nejen anděl strážný. Nastala doba rozpomínání a „učení“. Toto se jistý čas prolínalo s přednášením. Nalezla jsem na své cestě úžasné lidi, o kterých jsem před tím neměla ani tušení😊

Můj život mi postupně začal dávat smysl. Stal se mi potěšením. Výzvy samozřejmě pokračují a už vím, že život není procházka růžovou zahradou. Přesto je krásný a obohacující.

Jsem hluboce vděčná a děkuji.