Systém čaker

Energetická souhra.

I zde existuje mnoho knižních zpracování. Pomocí některých knih můžete dostat kvalitní informace. Vybírejte však pozorně. A i zde platí – vy rozhodujete, co je pro vás dobré a co zase ne. S čím jste ochotni souhlasit a co už narušuje vaši svobodnou vůli.

Na základě získaných informací se můžete obrátit na někoho, kdo s tímto systémem “umí pracovat”….. Jak se říká máme to v sobě všichni, ale ne každý má potřebu či talent pro tuto “práci”.  Já taky nemůžu dělat cokoliv a ani se o to nesnažím. Nebudu například “dělat elektriku”, že……..I zde platí, vybírejte s citem.  Stejně jako si vybíráte lékaře či boty a oblečení. Taky byste nevyšli ven v čemkoliv……

Tento člověk může v této oblasti být napřed a tak vám může předat další informace. A vy poznáte víc. Tito lidé mohou mít své stránky. A na nich vám nabízet něco, čemu se říká “harmonizace čakrového systému”.  Ano,  je to možné.

Čakrový systém funguje na určité frekvenci a může být ovlivněn vašimi myšlenkami, vírou, emocemi, prožitky……. Stejně jako váš žaludek nemusí strávit tučné jídlo a chvíli vám může být ouvej i váš čakrový systém se může narušit… A někdy prostě jen žádá o pozornost, neboť k vám vysílá informace, jak se říká v pravý čas….. Nemusí vám to vždy dávat smysl a tak se zeptáte. Na tom není nic divného….

Čakrový systém je složen z čaker. Tyto čakry jsou spojeny s určitou barvou a frekvencí.  I o tomto vás informují mnohé knihy. To, co tady tedy píši není nic nového…..

Je to však v mém životě  téma, které mě zajímá a proto jsem se rozhodla ho umístit i na tyto stránky. Neboť i čakry mohou být hlasem duše, která se s vámi snaží komunikovat……

Mějte se krásně..