Andělé a my

V dnešní době máme na výběr. Na výběr z mnoha titulů o bytostech, jimž se říká andělské. Můžeme se nechat unést poznáním, že je tu někdo, kdo je s námi a bdí nad námi dnem i nocí (anděl strážný). Proč taky ne. Kdo by nechtěl přítele, který nikdy nespí a vždy má čas?? Já ano. Vedle něj existují andělé mnoha “profesí”….Někdy mohou andělé i odpočívat. Zdá se vám to povědomé.????

Já osobně považuji andělskou říši za velmi rozmanitou. Je mi blízká. Komunikace s nimi je velmi osvěžující. Nikdy se nenudím. Umí mě rozesmát, umí mě pozlobit. Umí být vtipní. Proč taky ne, však jsou nám nejblíže. Vzájemné sdílení přináší oběma stranám mnoho dobrého. Nevěříte? Nemusíte.

Vše je na dobrovolnosti. Nikdo nikoho k ničemu nenutí a tím méně já. Koho by to však zajímalo, stačí se rozhodnout. Z počátku vám může být nápomocna jedna z mnoha knih na toto téma.  A věřte. Nezapomeňte však i zde užívat zdravý rozum. Nic není jenom černobílé.  I svět očima neviditelný vás může vyzkoušet…… Nikdy není dobré jen slepě následovat druhé…..Nikdy nezapomeňte, že vy jste ti, kdo se nakonec rozhodují. A vaše rozhodnutí založené na pomoci těchto bytostí s vámi jednoduše musí ladit. I tady. Udržujete si své hranice. Tak budete nejlépe chráněni.

Krásné prožívání s těmi, jenž si říkají andělé…..